O nás

Anopress IT,  a.s.

Anopress IT, a.s. působí v ČR od roku 1997 jako dodavatel profesionálního monitoringu médií. Od roku 2011 jsme členem nadnárodní středoevropské monitorovací společnosti NEWTON Media.

Ve spolupráci s jednotlivými vydavateli vytváříme unikátní databázi monitoringu českých médií s archívem od roku 1996, která obsahuje plné texty novinových a časopiseckých článků, doslovné přepisy televizních a rozhlasových relací a zprávy z internetových serverů. Nabídka našich produktů vychází z individuálních potřeb klientů, které se vždy snažíme naplnit. Klientům nabízíme komplexní informace z oblasti sledovaných mediálních zdrojů, a to v rámci univerzálních řešení přizpůsobených jednotlivým požadavkům. Naše služby jsou klientům přístupné kdykoli online bez ohledu na to, kde se právě nachází.

Naše služby jsou určeny pro všechny, kteří potřebují:

  • Mít kontrolu nad mediální odezvou vlastní kampaně
  • Mít kontrolu nad svým mediálním obrazem
  • Vytvářet pravidelné reporty o dění na trhu, tak jak je prezentováno  v českých médiích
  • Zkrátka pro všechny, kteří potřebují pravidelně nebo jednorázově sledovat informace v médiích

Monitoring médií (tisku, rozhlasu, televize a internetu) Vám pomůže získat informace o vlastní či konkurenční publicitě a následně precizně vyhodnotit a porovnat mediální aktivity a jejich dopad. Jsme rádi, že si uvědomujete, že včasná a správně vybraná informace přináší významnou konkurenční výhodu.

V rámci našich služeb nabízíme možnost vyzkoušet si naše produkty během týdenního zkušebního provozu, který poskytujeme bezplatně. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Společnost Anopress IT, a.s  vznikla v roce 2002 jako právní nástupce společnosti Anopress, s.r.o a od roku 1996 vytváří databázi českých médií. V naší on-line databázi můžete tedy najít i mediální výstupy od roku 1996.


Výroční zprávy

Sbírka listin 2013 (formát PDF 2 MB)

Sbírka listin 2012 (formát PDF 2.8 MB)