O nás

Anopress IT,  a.s.

Anopress IT, a.s. působí v ČR od roku 1997 jako dodavatel profesionálního monitoringu médií. Od roku 2011 jsme členem nadnárodní středoevropské monitorovací společnosti NEWTON Media.

Ve spolupráci s jednotlivými vydavateli vytváříme unikátní databázi monitoringu českých médií s archívem od roku 1996, která obsahuje plné texty novinových a časopiseckých článků, doslovné přepisy televizních a rozhlasových relací a zprávy z internetových serverů. Nabídka našich produktů vychází z individuálních potřeb klientů, které se vždy snažíme naplnit. Klientům nabízíme komplexní informace z oblasti sledovaných mediálních zdrojů, a to v rámci univerzálních řešení přizpůsobených jednotlivým požadavkům. Naše služby jsou klientům přístupné kdykoli online bez ohledu na to, kde se právě nachází.

Naše služby jsou určeny pro všechny, kteří potřebují:

  • Mít kontrolu nad mediální odezvou vlastní kampaně
  • Mít kontrolu nad svým mediálním obrazem
  • Vytvářet pravidelné reporty o dění na trhu, tak jak je prezentováno  v českých médiích
  • Zkrátka pro všechny, kteří potřebují pravidelně nebo jednorázově sledovat informace v médiích

Monitoring médií (tisku, rozhlasu, televize a internetu) Vám pomůže získat informace o vlastní či konkurenční publicitě a následně precizně vyhodnotit a porovnat mediální aktivity a jejich dopad. Jsme rádi, že si uvědomujete, že včasná a správně vybraná informace přináší významnou konkurenční výhodu.

V rámci našich služeb nabízíme možnost vyzkoušet si naše produkty během týdenního zkušebního provozu, který poskytujeme bezplatně. Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení.

Společnost Anopress IT, a.s  vznikla v roce 2002 jako právní nástupce společnosti Anopress, s.r.o a od roku 1996 vytváří databázi českých médií. V naší on-line databázi můžete tedy najít i mediální výstupy od roku 1996.

Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů (formát PDF 190 kB)


Výroční zprávy

Sbírka listin 2017 (formát PDF 8 MB)

Sbírka listin 2016 (formát PDF 3.9 MB)

Sbírka listin 2015 (formát PDF 4.5 MB)

Přeměna akcií na zaknihované (formát PDF 0.2 MB)

Sbírka listin 2014 (formát PDF 2.5 MB)

Sbírka listin 2013 (formát PDF 1.5 MB)

Sbírka listin 2012 (formát PDF 2.8 MB)